Kurumsal

HAKKIMIZDA

Kurumsal


Üretimini yaptığı inşaat boyaları, sanayi boyaları, astarlar, seramik yapıştırıcıları, derz dolguları, su ve ısı izolasyon ürünleri dış cephe kaplama sistemleri, astarlar, tamir harçları, zemin kaplama malzemeleri vb. ürünleri alt üst teknik grupları ile ülkesindeki inşaat sektörüne ve 3 ülkeye güçlü bir tedarikçi olarak hizmet sunmakta hızla büyümeye devam etmektedir.

Ulusal boyutta bakıldığında; ticari kaygılara rağmen kaliteli üretimden taviz vermeyen ve hammad- de hazırlama tesisi ile elde ettiği maliyet avantajını Ar-Ge çalışmalarına ve müşterilerine aktaran bir firmadır. Hammadde üretimi için kurduğumuz mikronize tesisimizde özenle seçtiğimiz agregalar kullanmaktayız. Nihai ürün özelliğine göre en ideal mikronize boyutta hazırladığımız hammaddemi- zi kalite kontrol onayından sonra stok silolarımıza alarak üretime dijital tanıtım ve otomasyon hassasiyeti ile sevk ederek üretim yapmaktayız. Sahip olduğumuz filtre sistemlerimiz ile üretimde kullandığımız agregaları ideal elek gradasyon oranlarında tutabiliyoruz.

Üretimlerde kullanılan kimyasallar ve diğer katkılar profesyonel olarak yıllarca süren deneyimlerimi- zin sonucunda seçilmiştir. Kalite kontrol ve ürün geliştirme laboratuvarlarımızda; günlük rutin kontrollerin yanı sıra, yaşlandırma testleri ve aylık-altı aylık yıllık mukavemet testlerini de yapılabil- mekteyiz. İlgili Avrupa -EN- ve Türk Standartları – TSE- referans alınarak yapılan Periyodik analizle- rin sonuçları Ar-Ge faaliyetlerine ışık tutmaktadır.

ADEMİX ,çözüm ortağı olarak güvenilir bir iş ortağınızdır. Müşterilerinin iyi sonuçlar almasına katkı sağlamak için modern, teknik ve klasik uygulamalarda teknik danışmanlık ve satış sonrası destek de sağlanmaktadır. Geniş ürün yelpazesi; uygulamalarınız için uygun ürün seçimini kolaylaştırırken müşterile- rinin seçimini sektör tecrübesi ile kolaylaştırıyor. 115 bin ton üretim kapasitesi ile Türkiye genelinde dağıtım ağına sahip TSE ve ISO belgeli tesislerimizde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Müşteri odaklılık ve koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen ADEMİX , bu ilkeye uygun olarak; dağıtıcı bayiler, uygulama firmaları, nihai kullanıcılar usta ve taşeronlardan oluşan tüm iş ortaklarına ulaşmıştır. “ YAPILARINIZ İÇİN KALİTELİ ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ “ sloganı ile yola çıkan ADEMİX müşterilerinin ihtiyaçlarına göre yeni ürünler geliştirmektedir. Rakiplerimize saygı gösteriyoruz. Her zaman değişime duyarlı ve dönüşüme hazırız. Tedariğini sağladığımız tüm ürün gruplarında üretici Bayi ve uygulayıcı birlikteliğini uyuma dönüştürüyoruz. Bu sayede amaca en uygun ürünle- rin kullanılmasını sağlayarak katma değer sağlamayı da hedefliyoruz. Markasına sahip çıkar. Müşteri odaklıdır. Müşterilerinin farklılığını bilir, bunu zenginlik olarak kabul eder. Planlı ve sistematik çalışarak sürekli ekip ruhuyla kaliteyi sürekli iyileştirmeyi KALİTE POLİTİKASI edinmiştir.

Kalite, Maliyet, Teslimat ve Satış sonrası hizmetler açısından iş süreçlerini sürekli iyileştirmeyi MİSYON edinmiştir. Her zaman ulaşılabilir olmaya gayret etmiş memnun müşteri oranını sürekli arttırmayı VİZYON edinmiştir.

Adres

İpekyolu üzeri Ökten Sahası No: 277 – Silopi/Şırnak-Turkey
(+90) 486 534 20 73


info@ademix.com.tr

Lokasyon

Sosyal Meydya

Bizi Takip Edin